Je een hele dag onderdompelen in Oosterse bewegings-, ontspannings- en meditatietechnieken en zo relaxed de zomer doorkomen?
Rini en Tanja nemen je mee langs meditatie, do-in, qi gong en basistechnieken shiatsu tijdens deze eendaagse retraite. Een dag om contact te maken met jezelf, je eigen Ki te voelen, je te verbinden met je omgeving, de mensen om je heen.
De dag vindt plaats in een rustige en prachtige zenstudio in Amsterdam-Noord, vlakbij het Vliegenbos. Bij mooi weer gaan we naar buiten, voor een stiltewandeling. Als het weer wat minder is, is het ook heel goed binnen aan de slag gaan.
Lunchen doen we samen. We serveren een lekkere biologische vegetarische lunch.

Voor iedereen die al met shiatsu, meditatie, yoga, do-in of qi gong bezig is dit een heel fijne dag om weer even terug te gaan naar de basis, je eigen basis. Je hoeft echter geen ervaring te hebben om mee te kunnen doen, met die basis aan de slag te gaan.

Wanneer
Dinsdag 15 augustus, 10.00 – 17.00 uur.
De zaal is open vanaf 9.30 uur.

Waar
Zenatelier De Zamenhof, Zamenhofstraat 108-Unit 7, Amsterdam-Noord.
Parkeren voor de deur mogelijk: € 1,60 per uur.

Met wie
Rini en Tanja zijn beiden docent aan de Beroepsopleiding Iokai Shiatsu en delen graag hun ervaring en kennis met je.
Rini de Smit (https://www.youforyou.nl/Over-mij/) is daarnaast stoelmasseur, geeft lessen qi gong en is mindfulness-trainer.
Tanja van der Schaaf (https://www.ki-work.nl/) is tevens shiatsutherapeut en do-in docent.

Wat kost het
De kosten voor de hele dag bedragen € 85,-.
Dit is inclusief biologische lunch.

Inschrijven
Inschrijven kan via deze link.
Er zijn maximaal tien plaatsen beschikbaar, dus schrijf je op tijd in.